اخبار


.برگزاری مسابقات فوتبال به مناسبت دهه ی مبارک فجر با حضور 8 تیم از مرکز بهداشت شهرستان
مسابقات دوره ای فوتبال به مناسبت دهه ی مبارک فجر با حضور 8 تیم از مرکز شهرستان با هدف افزایش فعالیت بدنی و تحرک کافی و پیام بهداشتی "به سیگار و قلیان نه بگوییم "ویژه کارکنان مرکز بهداشت استان قم در محوطه مرکز بهداشت شهرستان به داوری آقای حاج علی و شاهی و هماهنگی آقای عبداللهی برگزار گردید و همچنین در ادامه، به اطلاع رسانده میشود که مسابقات فینال بین دو تیم مرکز کهک و واحد امور اداری روز سه شنبه مورخ 26 بهمن ماه ساعت 13.30 برگزار می گردد .
 ١٥:١١ - 1395/11/25 - نظرات : ٠متن کامل >>
جلسه آموزشی مراقبین مرد با موضوع خدمات نوین سلامت
واحد پیشگیری و مبارزه با بیماریها در تاریخ 196/11/1395 جلسه آموزشی ماهیانه برای مراقبین سلامت مرد برگزار کرد. در این جلسه آقای دکتر نیک پور مدیر گروه محترم پیشگیری و مبارزه و آقای میرحیدری کارشناس محترم شهرستانی برنامه، در خصوص بسته خدمات نوین سلامت و ارائه مراقبت در خصوص بیماری های غیر واگیر به ارائه مطالب پرداختند.
 ١٣:١٠ - 1395/11/20 - نظرات : ٠متن کامل >>
افتتاح 5 واحد مسکونی جهت اسکان تیم سلامت در دستجرد
5 واحد مسکونی جهت اسکان تیم سلامت در دستجرد افتتاح شد. این پروژه که با اعتباری بالغ بر 6 میلیارد ریال احداث و با اعتبار 2 میلیارد ریال تجهیز گردید به مسحت 500 متر و 5 واحد با حضور استاندار و جمعی از مسئولین استانی افتتاح گردید.
 ١٢:١٦ - 1395/11/20 - نظرات : ٠متن کامل >>
مراسم جشن وتقدیر از پرستاران وبهیاران شاغل درمراکزسلامت شهری و روستایی به مناسبت سالروز ولادت حضرت زینب کبری و روز پرستار
برگزاری مراسم جشن و تقدیر از پرستاران و بهیاران به مناسبت سالروز ولادت با سعادت حضرت زینب کبری و روز پرستار در سالن اجتماعات دکتر قریب مرکز شهرستان قم با حضور پرستاران و بهیاران مراکز سلامت شهری و روستایی
 ٠٧:٤٧ - 1395/11/19 - نظرات : ٠متن کامل >>
.برگزاری مسابقه دارت به مناسبت ایام مبارک دهه ی فجر اقلاب اسلامی در مرکز بهداشت شهرستان قم
برگزاری مسابقه دارت به مناسبت ایام مبارک دهه ی فجر اقلاب اسلامی در مرکز بهداشت شهرستان قم
برگزاری مسابقه دارت با مشارکت فعال کلیه واحدهای ستادی به مناسبت ایام مبارک دهه ی فجر انقلاب اسلامی در مرکز بهداشت شهرستان قم با هماهنگی امور اداری آقای عبداللهی و به داوری آقای مرادی که در پایان به برندگان مسابقه جوایزی به رسم یاد بود اهدا گردید .
 ٠٧:١٢ - 1395/11/19 - نظرات : ٠متن کامل >>
آشنایی با مراقبت های پیش از بارداری
مک به حفظ سلامت مادران در دوران بارداری و زایمان یکی از اهداف مهم برنامه های بهداشتی بوده و اولین قدم در راه دستیابی به این هدف ارائه مراقبت های پیش از بارداری به زنان خواهان بارداری می باشد. این مطالب به شما کمک می کند تا با مراقبت های پیش از بارداری بیشتر آشنا شوید. مراقبت های پیش از بارداری شامل مجموعه ای از مراقبت ها است که به بررسی وضعیت مادر قبل از بارداری می پردازد و موجب می شود تا خطرات موجود برای باردار شدن مادر به موقع شناسایی شده و قبل از شروع حاملگی از بین رفته و یا تحت کنترل درآید.
 ١٠:٤٤ - 1395/11/18 - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری برنامه آموزشی در مورد پیشگیری از هاری، تب مالت و آنفلوانزا
با عنایت به نقش مهم آموزش در ارتقای سلامت جامعه کارشناس واحد پیشگیری و مبارزه با بیماریهای مستقر در مراکز فردو، کرمجگان و بیدهند با برگزاری برنامه آموزشی در مورد پیشگیری از هاری، تب مالت و آنفلوانزا در سطح مدارس برای دانش آموزان و والدین آنها گامی مهم برای تغییر نگرش و ارتقای دانش و سواد بهداشتی جمعیت تحت پوشش برداشتند. شایان ذکر است این برنامه ها در سطح کلیه مدارس ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان برگزار شده است.
 ١١:٣٧ - 1395/11/17 - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>