ساختار مرکز
آمار بازدید کنندگان
بازديدکنندگان اين صفحه: 107063
بازديدکنندگان امروز: 751
کل بازديدکنندگان: 426945
بازديدکنندگان آنلاين: 4
زمان بارگزاري صفحه: 0.5616 ثانيه
اخبار


فارغ التحصیلی دوره نوزدهم آموزش بهورز
مراسم فارغ التحصیلی دانش آموزان دور نوزدهم آموزشگاه بهورزی با حضور معاونت بهداشتی، ریاست مرکز بهداشت شهرستان، معاونین، مدیران گروه ها و کارشناس مسئولین واحدها از استان و شهرستان برگزار گردید. در این مراسم مدیر محترم آموزشگاه بهورزی ضمن ا رائه گزارش از عملکرد ان مرکز ویژه تیم سلامت و همچنین دوره نوزدهم آموزش دانش آموزان بهورزی ارائه نمودند.
 ٠٧:٢٨ - 1396/12/27 - نظرات : ٠متن کامل >>
آغاز بسیج سلامت نوروز 97 مرکز بهداشت
بسیج سلامت نوروزي از 15 اسفندماه سال جاری لغايت 15 فروردين ماه سال 97 با حضور بازرسين بهداشت محيط مجهز به تجهیزات پرتابل در راستای برنامه تحول سلامت در بهداشت از 8 صبح تا 10 شب در ساعات اداري و غير اداري و روزهاي تعطيل با اولويت نظارت بر مراكز و اماكن حساس و سامانه های آبرسانی با هدف حفظ و ارتقاي سطح سلامت جامعه و مسافران نوروزي و ايمني آب و مواد غذايي در سطح عرضه و کنترل دخانیات به منظور كاهش و كنترل بيماري هاي واگیر و غیر واگیر مرتبط با آب و مواد غذایی اجرا مي گردد.
 ٠٧:١٩ - 1396/12/27 - نظرات : ٠متن کامل >>
تغذیه مناسب جهت افراد مبتلا به پرفشاری خون
در صورتی که اضافه وزن دارید یا چاق هستید کاهش وزن در کاهش فشار خون موثر بوده و اثر بخشی داروهای ضد فشار خون را افزایش می دهدد، حتما وزن خود را زیر نظر مشاور تغذیه کاهش دهید. مصرف چربی های جامد و حیوانی را کم کرده و به جای آنها از روغن های گیاهی مانند روغن زیتون،آفتابگردان، کلزا )کانولا (در مقادیر کم استفاده نمایید. مصرف سدیم چه به صورت نمک طعام و چه به صورت جوش شیرین) مانند بعضی از نانهاي لواش ، تافتون و (را کاهش دهید
 ٠٨:٠٤ - 1396/12/13 - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری کارگاه نیازسنجی سلامت
اولین جلسه از کارگاههای نیازسنجی سلامت جامعه با شرکت مدیران ، کارشناسان مسئول و کارشناسان استان و شهرستان برگزار گردید. در ابتدای جلسه دکتر ایزانلو ضمن تاکید بر اهمیت آموزش در سطح جامعه، نیازسنجی سلامت را جهت آموزش همگانی و عموم ی بسار با اهمیت و هزینه اثر بخش قلمداد نمودند.
 ١١:٠٥ - 1396/11/26 - نظرات : ٠متن کامل >>
کشف کارگاه بسته بندی خانگی غیرمجاز و توقیف 470 کیلو مواد غذایی
در پی اعلام شکایت یکی از همشهریان گرامی به سامانه 190، کارنشاسان بهداشت محیط مرکز بهداشت در بازدید مشترک با همکاران صنعت و معدن از یک کارگاه خانگی بسته بندی مواد غذایی در روستای فرج آباد از توابع قمرود موفق به کشف و توقیف 470 کیلوگرم مواد غذایی از جمله آرد و خلال سیب شدند. همشهریان گرامی می توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف بهداشتی مراتب را به سامانه کشوری 190 اعلام نمایند تا در اسرع وقت از سوی کارشناسان بهداشت محیط مرکز بهداشت پیگیری گردد.
 ٠٧:٥٤ - 1396/11/23 - نظرات : ٠متن کامل >>
جلب مشارکت شورای اداری بخش و شورای بهداشت سلفچگان و جعفریه
با هدف جلب مشارکت اعضای شوراهای روستایی جهت تشکیل شورای ارتقاء سلامت در ادارات و همچنین شوراهای روستایی مدیرگروه و کارشناسان گروه آموزش و ارتقاء سلامت استان و شهرستان در جلسات شورای اداری و شورای بهداشت بخش های سلفچگان و جعفریه شرکت نمودند. در این جلسات که در روزهای 3 و 5 بهمن ماه به ترتیب در بخشداری های جعفریه و سلفچگان برگزار گردید آقای گلشیری با اشاره به بحث خودمراقبتی فردی، اداری، اجتماعی و گروههای خودیار مشارکت سازمانها و شوراهای روستایی را در حفظ و ارتقاء سلامت کارکنان و جامعه بسیار مهم ارزیابی نمودند
 ٠٨:٠٧ - 1396/11/10 - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری مانور مدیریت بحران در بلایا
مانور مدیریت بحران در بلایا در مرکز بهداشت شهرستان به صورت دورمیزی برگزار شد. در این مانور ساعت 6:30 صبح روز سه شنبه 26 دی ماه از طریق مرکز فرماندهی ICS مرکز بهداشت به کلیه واحد های مسئول اطلاع داده شد که راس ساعت 7 در مرکز بهداشت شهرستان حضور یابند. پس از حضور اعضا توضیحات لازم در خصوص نحوه آمادگی و هماهنگی از سوی مسئول واحد مدیریت بحران آقای مهندس درامامی ارائه شد و آقای دکتر باقری رئیس مرکز بهداشت توضیحات تکمیلی را ارائه کرد. سپس هر یک از واحد ها شرح وظایف و تکالیف واحد مربوط را ارائه و مرور کردند.
 ١٠:١٥ - 1396/10/26 - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>